ONLINE REZERVOVAŤ

Penzión Tatrakon

Penzión Tatrakon

Penzión Tatrakon v Ždiari je unikátne miesto na relax. Vie to aj Marek so svojou rodinou. Buď ako Marek a príď sem.

Dostupnosť ku Strachanovi cca 4 minúty autom, ale dá sa spustiť aj od Tatrakonu, len ten svah k Strachanovi potom treba vyšľapať...:D 

Do Bachledky už sa bez auta asi len tak nedostanete, teda nemáme to peši zmerané, ale autom sme tam do 10 minút. 

Potom je tu ešte Strednica, tam ste tiež autom do 4 minút. 

A kto nelyžuje, uvíta super kopec z parkoviska spred penziónu ku futbalovému ihrisku. Dokonalé pre sánkarov, bobistov, či podprdelníkov :-) Všetko máme k mání a radi zapožičiame.

V Tatrakone si naozaj vyberie každý. V ponuke sú 2-lôžkové, 3-lôžkové, 4-lôžkové izby aj apartmán s manželskou posteľou, obývačkou a kúpeľňou s jedinečnou zážitkovou sprchou.

Všetky izby majú samostatnú kúpeľňu so sprchový kútom a toaletou. V izbe sú pre každého ubytovaného pripravené uteráky s hygienickými potrebami ( po novom aj dezinfekčný gel na každej izbe), bezplatný vysokorýchlostný internet WIFI, LCD TV,   a dostatok odkladacieho priestoru. 

Žiadne iné ubytovanie nevie dať také výhľady na okolie človeku, ako vie dať Tatrakon človeku...:-)

Stravovanie

Stravovanie

Raňajky

Stravovanie ponúkame v rámci COVID nariadení ešte luxusnejšie ako kedykoľvek pred tým...len si po ne musíte po dohode zájsť, na určitú hodinu bude mať svoju tácku pripravených všetkých 11 izieb. V ponuke je klasická obložená misa ( šunka, syry, zelenina, nátierky a domáce paštéty), párky, vajíčka ( ham&egs alebo praženica), palacinky, sladké pečivo, pečivo nesladké :-) a káva, čaj, voda alebo džús.